Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Výsledky - podzim 2019

    

 Po kliknutí na zápas zobrazíte komentář

 

 











Příprava:





Podblanický pohár







Velíš Zaječice 4:3 přátelsky




Velíš Soběhrdy 2:3 pohár













Mistrovské:
















A mužstvo


Žáci












1. kolo


1. kolo



T. Štěpánov Libež 3:0
Velíš Soběhrdy 0:10

Velíš Struhařov B 2:1
Chocerady Zdislavice 4:7

Zdislavice Popovice 4:3
Vlašim B D. Kralovice 10:4

Kamberk Bílkovice 1:6
T. Štěpánov Teplýšovice 0:24

N. Lhota Tichonice 4:1
Divišov Vracovice 4:7

Bl. Načeradec Miřetice B 3:10
Křivsoudov volný los


Kondrac B Pravonín 2:5
Vlašim A volný los











2. kolo


2. kolo



Miřetice B Kondrac B 1:4
D. Kralovice Velíš 16:0

Bílkovice Bl. Načeradec 1:1
Křivsoudov Divišov 12:1

Libež Zdislavice 1:2
Zdislavice Vlašim B 2:8

Velíš N. Lhota 1:4
Teplýšovice Chocerady 8:3

Tichonice T. Štěpánov 2:2
Vracovice Vlašim A 4:3

Popovice Kamberk 5:3
T. Štěpánov volný los


Struhařov B Pravonín 0:2
Soběhrdy volný los


   
     


3. kolo


3. kolo



Zdislavice Tichonice 2:2   Velíš Zdislavice 0:6

T. Štěpánov Velíš 5:2
Soběhrdy D. Kralovice 10:2

Kamberk Libež 4:3
Vlašim B Teplýšovice 8:0

Pravonín Miřetice B 7:5
T. Štěpánov Vracovice 2:15

N. Lhota Struhařov B 1:3
Vlašim A Křivsoudov 0:5

Bl. Načeradec Popovice 0:3
Divišov volný los


Kondrac B Bílkovice 0:6
Chocerady volný los











4. kolo

  4. kolo



Popovice Kondrac B 5:3
Teplýšovice Velíš 6:0

Bílkovice Pravonín 4:0
Křivsoudov T. Štěpánov 16:0

Libež Bl. Načeradec 5:3
Zdislavice Soběhrdy 1:7

Velíš Zdislavice 2:5
Vracovice Chocerady 1:9

Tichonice Kamberk 0:4
Divišov Vlašim A 8:3

N. Lhota T. Štěpánov 2:2
Vlašim B volný los


Struhařov B Miřetice 1:6
D. Kralovice volný los











5. kolo


5. kolo středa 25.9.


Zdislavice N. Lhota 3:0
Soběhrdy Vlašim B 9:5

Kamberk Velíš 5:1
Zdislavice T. Štěpánov 12:0

Kondrac B Libež 2:4
D. Kralovice Chocerady 4:2

Pravonín Popovice 3:6
Vracovice Křivsoudov 0:13

T. Štěpánov Struhařov B 2:0
Teplýšovice Vlašim A 9:0

Bl. Načeradec Tichonice 0:1
Velíš volný los


Miřetice B Bílkovice 0:2
Divišov volný los











6. kolo


6. kolo



Popovice Miřetice B 10:1
Soběhrdy Teplýšovice 5:0

T. Štěpánov Zdislavice 1:1
T. Štěpánov Divišov 0:7

Libež Pravonín 3:3
D. Kralovice Zdislavice 0:3

Velíš Načeradec 4:2
Chocerady Křivsoudov 4:6

Tichonice Kondrac B 7:2
Vlašim B Vracovice 17:0

N. Lhota Kamberk 3:2
Velíš volný los


Struhařov B Bílkovice 6:2
Vlašim A volný los











7. kolo


7. kolo



Zdislavice Struhařov B 3:3
Vracovice Velíš 4:0

Kondrac B Velíš 10:0
Vlašim A T. Štěpánov 8:0

Miřetice B Libež 3:6
Divišov Chocerady 1:7

Pravonín Tichonice 2:2
Křivsoudov Vlašim B 4:5

Kamberk T. Štěpánov 3:1
Teplýšovice D. Kralovice 4:2

Bl. Načeradec N. Lhota 0:1
Soběhrdy volný los


Bílkovice Popovice 1:1
Zdislavice volný los











8. kolo


8. kolo



Tichonice Miřetice B 4:0
Velíš Křivsoudov 0:6

T. Štěpánov Bl. Načeradec 6:1
Soběhrdy Vracovice 16:1

Libež Bílkovice 0:5
Vlašim B Divišov 20:0

Velíš Pravonín 4:5
Zdislavice Teplýšovice 0:5

N. Lhota Kondrac B 12:3
Chocerady Vlašim A 0:3 kontumace

Zdislavice Kamberk 2:2
T. Štěpánov volný los


Struhařov B Popovice 1:1
D. Kralovice volný los











9. kolo


9. kolo



Kondrac B T. Štěpánov 3:0
Divišov Velíš 5:2

Miřetice B Velíš 7:2
Vlašim A Vlašim B 0:12

Popovice Libež 6:3
T. Štěpánov Chocerady 0:16

Pravonín N. Lhota 5:3
Křivsoudov Soběhrdy 1:6

Kamberk Struhařov B 2:0
Vracovice D. Kralovice 4:10

Bl. Načeradec Zdislavice 2:2
Teplýšovice volný los


Bílkovice Tichonice 3:2
Zdislavice volný los











10. kolo


10. kolo



Tichonice Popovice 6:4
Velíš Vlašim A 1:3

T. Štěpánov Pravonín 1:3
Soběhrdy Divišov 10:2

Kamberk Bl. Načeradec 0:3
Vlašim B T. Štěpánov 29:0

Velíš Bílkovice 1:1
Zdislavice Vracovice 5:9

N. Lhota Miřetice B 2:3
D. Kralovice Křivsoudov 3:3

Zdislavice Kondrac B 6:1
Teplýšovice volný los


Struhařov B Libež 0:3
Chocerady volný los











11. kolo


11. kolo



Miřetice B T. Štěpánov 7:2
T. Štěpánov Velíš 0:1

Popovice Velíš 1:1
Vlašim A Soběhrdy 0:13

Libež Tichonice 4:2
Chocerady Vlašim B 3:16

Pravonín Zdislavice 0:3
Křivsoudov Zdislavice 9:2

Kondrac B Kamberk 3:0
Vracovice Teplýšovice 0:8

Bl. Načeradec Struhařov B 1:3
D. Kralovice volný los


Bílkovice N. Lhota 8:0
Divišov volný los











12. kolo


12. kolo



N. Lhota Popovice 4:1
Velíš Chocerady 0:13

T. Štěpánov Bílkovice 1:0
Soběhrdy T. Štěpánov 13:1

Kamberk Pravonín 2:6
Teplýšovice Křivsoudov 4:2

Velíš Libež 2:6
Zdislavice Divišov 8:3

Zdislavice Miřetice B 5:2
D. Kralovice Vlašim A 14:3

Bl. Načeradec Kondrac B 0:7
Vracovice volný los


Struhařov B Tichonice 3:4
Vlašim B volný los











13. kolo


13. kolo



Miřetice B Kamberk 6:2
Vlašim B Velíš 23:0

Tichonice Velíš 2:2
Vlašim A Zdislavice 1:2

Libež N. Lhota 3:0 kontumace T. Štěpánov D. Kralovice 1:13

Pravonín Bl. Načeradec 9:4
Chocerady Soběhrdy 3:6

Kondrac B Struhařov B 6:1
Divišov Teplýšovice 0:10

Popovice T. Štěpánov 6:2
Křivsoudov volný los


Bílkovice Zdislavice 6:1
Vracovice volný los










 

 

 
 


Poslední fotografie



FCSV na Facebooku


Informace pro hráče



Mail list


Archiv

Kalendář
<< únor >>
<< 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Statistiky

Online: 1
Celkem: 530137
Měsíc: 3117
Den: 80