Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko i žáci venku vysoko prohráli

5. 10. 2020

 

3.10.2020

7. kolo III. třídy sk. B

Chocerady  -  Velíš  7:2  (5:1)

   

Do Chocerad jsme odjeli bez několika hráčů a brankáře, do branky se musel postavit R. Jiráček. Zápas jsme začali mizerně, hned v první minutě jsme inkasovali. A pak už se to s námi vezlo, domácí rozhodli zápas v prvním poločase, v rozmezí mezi 20. a 30. minutou nám nasázeli tři branky a bylo po zápase. Do poločasu jsme ještě jednou inkasovali, v úplném závěru první půle výsledek jen kosmeticky upravil Petr Brabenec. Druhý poločas se víceméně jen dohrával, domácí neproměnili ještě spoustu šancí, za naše mužstvo skóroval ještě v 65. minutě Dan Koten.

 

Rozhodčí: Staško

Branky Velíše:  45. P. Brabenec, 65. Dan Koten 

Sestava:R. Jiráček -  L. Prokop, P. Jiráček, J. Spurný, P. Brabenec, M. Dub - L. Buchal, M. Matějka, David Koten, Dan Koten - V. Ivanov (ŽK) 

Střídali: 60. J. Prokop za P. Jiráčka

  

 

 

 

 

3.10.2020

6. kolo OP mladší žáci sk. B

Dolní Kralovice  -  Velíš  11:1  

 

Branky Velíše:  P. Jirásek 

 

  

 

 Vytiskni komentář

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář