14. 9. 2020

13.9.2020

4. kolo III. třídy sk. B

Velíš  -  Ostředek   6:2  (3:1)

Utkání nám vyšlo jak výsledkově, tak i herně. Ve velmi dobrém světle se představili naše mladé posily David Koten a Tomáš Dvořák. Náš tým byl od začátku aktivnější a brzy přišel vedoucí gól. Během dalších minut přibývaly pěkné akce a narůstalo i naše skóre. Hosté snížili po nedorozumění v naší obraně ve 35. minutě na 3:1. Druhý poločas jsme opět předvedli několik povedených akcí a hlavně jsme proměňovali šance.

Rozhodčí: Pessr

Branky Velíše:  10. R. Jiráček, 20. D. Toula, 25. J. Kakos, 55. a 85. M. Matějka, 60. David Koten

Sestava: M. Štika -  L. Prokop, R. Jiráček, T. Dvořák, P. Brabenec, M. Dub - J. Kakos, M. Matějka, David Koten, V. Ivanov - D. Toula

Střídali: 45. R. Jiráček (z pole) za M. Štiku, 60. Dan Koten za V. Ivanova, 75. L. Buchal za Davida Kotena, 80. P. Jiráček(ŽK) za M. Duba