Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužstvo i žáci vyhráli

7. 9. 2020

 

6.9.2020

3. kolo III. třídy sk. B

Velíš  -  Kamberk    6:2  (1:0)

   

Zápas jsme nezačali úplně šťastně a pustili jsme soupeře do několika šancí, které naštěstí neproměnil. Podržel nás především M. Štika v brance. Pak jsme převzali otěže utkání a začali jsme promarňovat jednu šanci za druhou. Ve 30. minutě se naštěstí prosadil V. Ivanov a do kabin se šlo s naším jednobrankovým vedením. Z kraje druhého poločasu se pěknou střelou prosadil také J. Kakos a bylo veseleji. Po dalších neproměněných tutovkách jsme dokázali vstřelit další dvě branky ( V. Ivanov a M. Matějka) a vypadalo to na klidné dohrání zápasu. Hosté ale nesložili zbraně a dvěma brankami během pěti minut stáhli rozdíl na dvě branky. Pak se ale ještě dvakrát prosadil V. Ivanov a pojistil tak první domácí body pro náš tým.

 

Rozhodčí: Staško

Branky Velíše:  30., 60., 75. a 80. V. Ivanov, 49. J. Kakos, 65. M. Matějka 

Sestava: M. Štika -  L. Prokop, R. Jiráček(ŽK), T. Dvořák, P. Brabenec, M. Dub - J. Kakos, M. Matějka, J. Spurný(ŽK), V. Ivanov(ŽK) - D. Toula 

Střídali: 25. J. Buchal za L. Prokopa, 45. M. Kocourek za J. Spurného, 60. D. Koten(ŽK) za J. Kakose, 70. P. Mach za R. Jiráčka  

  

 

 

 

 

5.9.2020

2. kolo OP mladší žáci sk. B

Trhový Štěpánov  -   Velíš   1:2  

 

Branky Velíše:  M. Maňas, F. Stippl 

 

  

 

 Vytiskni komentář

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář