21. 9. 2020

20.9.2020

5. kolo III. třídy sk. B

Velíš  -  Pravonín  1:3  (0:2)

V Pravoníně předělávají hřiště a to znamenalo, že náš tým sehrál třetí zápas doma v řadě. Čekal se těžký souboj, ale našemu mužstvu nechybělo seběvedomí podpořené třemi výhrami v řadě. Jenže zápas nám vůbec nevyšel. Herně to nebylo úplně zlé, ale pohořeli jsme na produktivitě. Hosté se po patnácti minutách dostali poprvé k našemu vápnu a hned z toho byl vedoucí gól! Vyrovnání měl na noze V. Ivanov, pak šel sám na brankáře D. Toula... oba ale selhali. A jak to bývá, hosté trestali - ve 25. minutě se z přímáku trefil náramně pravonínský obránce. Do konce poločasu jsme si vytvořili tři tutové šance, ale nedokázali jsme je využít. Druhý poločas byl vyloženě trápení. Hosté šli v 55. minutě do deseti, jejich obránce viděl druhou žlutou kartu a šel do sprch. Soupeř byl ale i v deseti lepší, naše mužstvo nedokázalo nic vymyslet. V 70. minutě uviděl další hráč soupeře druhý žlutý kartónek a Pravonín tak dohrával o 9 lidech! Po pár minutách se po rohu prosadil David Koten a čekala se honba minimálně za vyrovnáním. To měl na noze J. Kakos, ale na malém vápně promáchl! Vzápětí z výborné pozice střílel David Koten, jeho střela šla ale vysoko nad. A Pravonín nás opět ztrestal, po rychlém brejku si útočník poradil s dvěma našemi obránci a přesnou střelou zvýšil na 1:3...

Rozhodčí: Kocan

Branky Velíše:  70. David Koten

Sestava: M. Štika -  L. Prokop, R. Jiráček(ŽK), T. Dvořák, P. Brabenec, M. Dub - J. Kakos(ŽK), M. Matějka, David Koten, V. Ivanov(ŽK) - D. Toula

Střídali: 45. M. Kocourek za L. Prokopa, 60. Dan Koten za D. Toulu, 70. J. Spurný za R. Jiráčka, 75. L. Buchal za P. Brabence