A mužstvo vyhrálo venku, žáci doma prohráli

30. 8. 2020

29.8.2020

2. kolo III. třídy sk. B

Tichonice  -  Velíš     2:3 (1:1)

V utkání jsme si vytvořili spoustu šancí a po zásluze zvítězili. Domácí ale šli brzy do vedením naštěstí ve 3é. minutě gólově odpověděl V. Ivanov. Do poločasu jsme již žádnou šanci nevyužili. Druhý poločas jsme opět zahazovali co šlo, naštěstí v 60. minutě se opět zapsal do střeleckých statistik V. Ivanov. Domácí ale vyrovnali a nám se pak nedařilo dlouho vstřelit vítěznou branku. Naštěstí chvíli před koncem utkání pláchl všem David Toula a nekompromisně zavěsil - 2:3!

Rozhodčí: Špička

Branky Velíše:  30. a 60. V. Ivanov, 85. D. Toula

Sestava: R. Zámiš -  J. Buchal(ŽK), R. Jiráček, P. BrabenecT. Dvořák, M. Dub - V. Ivanov, M. Matějka, J. Spurný, J. Kakos - D. Toula

Střídali: 70. L. Prokop za J. Spurného, 75. D. Koten za J. Kakose, 85. J. Prokop za D. Toulu