A mužstvo opět doma prohrálo, žáci také bez bodu

28. 9. 2020

27.9.2020

6. kolo III. třídy sk. B

Velíš  -  Zdislavice  2:4  (1:1)

Podobně jako minulý týden se nám zápas nepovedl, ještě ke všemu se přidala smůla... Herně jsme byli lepší než hosté, ale co je to platné, hraje se na branky. Hosté šli v 15. minutě do vedení. To jim vydrželo do 30. minuty, kdy vyrovnal M. Matějka. Do poločasu jsme mohli ještě nějakou branku vstřelit, bohužel nepovedlo se. V 65. minutě se pískala penalta a tu proměnil D. Koten - 2:1! Vedení nám ale vydrželo asi dvě minuty, hosté dokázali potrestat naší zbytečnou chybu. V 75. jsme si dali hodně smolný vlastní gól, M. Štika promáchl malou domů od M. Kocourka a bylo to 2:3! Pět minut před koncem nám hosté dali vypít kalich hořkosti až do dna a zvýšili na konečných 2:4.

Rozhodčí: Pessr

Branky Velíše:  30. M. Matějka, 65. z pen. David Koten

Sestava: M. Štika -  M. Kocourek, T. Dvořák, Dan Koten, P. Brabenec, J. Spurný - J. Kakos, M. Matějka, David Koten, V. Ivanov - D. Toula

Střídali: bez střídání