13. 10. 2020

11.10.2020

8. kolo III. třídy sk. B

Velíš  -  Libež  2:5  (2:4)

Utkání s vedoucím celkem opět ukázalo, naše největší slabiny. Velké chyby, kterými vysloveně nutíme soupeře aby nám vstřelil branku a špatnou produktivitu, kdy na jeden vstřelený gól potřebujeme minimálně tři vyložené šance... Hosté šli do vedení v 5. minutě, pak po našich dalších chybách přidali branky v 15. a ve 25. minutě. Náš tým se trápil v koncovce a neproměňoval svoje příležitosti, až ve 40. minutě se trefil V. Ivanov. Hosté ale za dvě minuty po další naší hrubce zvýšili vedení, na 2:4 do poločasu ještě upravil J. Kakos. Druhý poločas jsme se hnali za snížením, nebo případným vyrovnáním, hosté se totiž uspokojili s vedením a nepředvedli prakticky nic. Zápas mohl mít ještě hodně zajímavý průběh, pokud bychom proměňovali alespoň polovinu gólovek, například D. Toula šel 3x sám na brankáře... V 90. minutě Libež z brejku přidala pátý gól a bylo po zápase.

Rozhodčí: Irion

Branky Velíše:  40. V. Ivanov, 45. J. Kakos

Sestava:R. Jiráček -  J. Buchal(ŽK), M. Kocourek, L. Buchal, T. Dvořák, Dan Koten - V. Ivanov(ŽK), M. Matějka, David Koten, J. Kakos - D. Toula

Střídali: 20. J. Prokop za L. Buchala, 45. J. Spurný za J. Buchala