Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední zápasy sezóny se našim mužstvům nevydařily

18. 6. 2007

16.6.2007

26.kolo III.tř sk. B

Ratměřice - Velíš A  1:0 (1:0)

Zasloužená prohra...

Zápas nevalné úrovně,ve kterém naše mužstvo předvedlo prachbídný výkon.Domácí nebyli o moc lepší,ale svou gólovou šanci dokázali ve 25.minutě využít.Naše šance končily buď velmi nepřesnou střelou,nebo špatným zpracováním (či přihrávkou) ve finální fázi.Ke konci zápasu nám rozhodčí upřel penaltu pro hraní domácího hráče rukou v pokutovém území.To rozčílilo J.Buchala,který za protesty vyfasoval druhou žlutou a následně červenou kartu.

Rozhodčí: Ptáček

Branky: -

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop#, Jiří Spurný, J.Buchal## (75.min) - Jan Spurný, P.Jiráček # , O.Štika, P.Havel - M.Řezníček , P.Mach

Střídání: -

 

16.6.2007

22.kolo IV.tř. sk. B

Budenín - Velíš B  13:1 (6:1)

Poprava v posledním kole ...


Béčko si do Budenína odjelo pro výprask.K zápasu,stejně jako A mužstvo,odjelo pouze v jedenácti lidech,některé opory chyběly.Domácí neponechali nic náhodě a po 25. minutách vedli 3:0.Ve 32.minutě vykřesal jiskřičku naděje gólovou hlavičkou M.Spurný, ovšem tu domácí sfoukli do konce poločasu ještě třemi brankami.Ke konci poločasu se nechal zbytečně vyloučit za oplácení J.Sedláček.Konec druhého poločasu jsme dohrávali v devíti lidech,nejprve se zranil V.Dobrý (vazy v koleně),za kterého šel do hry "divák" L.Havel.V 75.minutě odstoupil ze zápasu otřesený J.Urban,který se srazil s R.Jiráčkem...Domácí tak naše konto zatížili dalšími brankami a debakl byl na světě.

Rozhodčí:

Branky: 32. M.Spurný

Sestava: A.Urban - J. Řezníček, R.Jiráček, J.Sedláček # (44min.) , J.Urban - P.Brabenec#, M. Peška  , M.Spurný , L.Buchal - V.Dobrý,V.Tichý

Střídání: 45.minuta L.Havel za V.Dobrého (zranění),v 75.minutě odstoupil po srážce s R.Jiráčkem J.Urban

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář