19.5.2007

22.kolo III.tř sk. B

Heřmaničky A - Velíš A  0:3 (0:2)

Poklidná cesta k vítězství...

Zápas jsme měli od začátku ve svých rukou a domácím jsme toho moc nedovolili.V 15.minutě se do vápna domácích probojoval O.Štika a propálil brankaře - 0:1!Ve 30.minutě pronikal do vápna opět O.Štika,byl sražen,rozhodčí ale jasnou penaltu nepískal!Gól ale přišel za pět minut,po závaru před domácí brankou a nastřelenému břevnu se hlavou trefil opět O.Štika 0:2!Druhý poločas už naše mužstvo v klidu dohrávalo,v 50.minutě naše vítězství potvrdil po dlouhém pasu M.Řezníček - 0:3!Domácí nebyli nebezpeční,za celý zápas ani jednou netrefili naší branku...V 70.minutě se po přistrčení obránce a následné srážce s brankářem nepříjemně zranil P.Mach a musel být vystřídán Honzou Spurným.Závěr zápasu dohrávalo naše mužstvo v pohodě a  klidu. Dokonalo tak úspěšné sobotní dopoledne našich mužstev v Heřmaničkách.

Rozhodčí: Macháček

Branky: 15. a 35. O.Štika,50. M.Řezníček

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop , Jan Spurný, T.Janáček - T.Baťka , P.Jiráček , O.Štika, F.Vlasák - M.Řezníček , P.Mach

Střídání: 70.minuta Jan Spurný za P.Macha

19.5.2007

18.kolo IV.tř. sk. B

Heřmaničky B - Velíš B  0:3 (0:2)

Spousty šancí,neproměněná penalta...

V zápase bylo jednoznačně lepší naše mužstvo,od začátku zdatně zaměstnávalo zadáky domácích.V 15.minutě poprvé přesně zamířil nejlepší střelec béčka M.Spurný - 0:1.Z několika dalších šancí jsme vytěžili druhý gól ve 30.minutě a byl to znovu střelec M.Spurný - 0:2!Druhý poločas měl podobný scénář jako ten první,domácí odolávali našemu tlaku.V 60.minutě mohl z penalty zvýšit J.Jaroš,střela se mu ale vůbec nepovedla a brankář s ní neměl problém.V 75.minutě naše vítězství potvrdil pěknou dalekonosnou střelou P.Havel.

Branky: 15. a 30. M.Spurný,75. P.Havel

Sestava: M.Štika - J.Řezníček, J.Jaroš , J.Sedláček , J.Urban - P.Havel , M. Peška  , J.Kolář, Jan Spurný - M. Spurný , M.Mach

Střídání: 60.minuta R.Jiráček za J.Spurného, 70. L.Buchal za M.Pešku, 75. A.Urban  za M.Macha