27.5.2007

23.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Kondrac B  3:4 (1:2)

V závěru šťastnější hosté...

Hosté potřebovali v zápase nutně zvítězit,chtějí se co nejvíce odpoutat od spodních příček tabulky.Jejich plány chtěl zhatit hned v 6.minutě T.Baťka,který křižnou střelou k tyči poslal naše mužstvo do vedení - 1:0.Hosté byli vepředu velmi nebezpeční, naše zadní řady provětrával rychlý útočník kondrackého áčka Kašpar.V Fotogalerie - A mužstvo10.minutě ho vychytal M.Štika a dával tak zapomenout na své vystoupení v sobotním zápase za B tým (viz. referát níže).V 15.minutě nebezpečně hlavičkoval P.Jiráček,ale hostující brankář si poradil.Ve 25.minutě měl opět vynikající příležitost hostující Kašpar,ale M.Štika opět ukázal své kvality.Do dvoubrankového vedení mohl náš tým dostat O.Štika,jeho hlavičce však chybělo pár centimetrů.Ve 43.minutě udeřili hosté - M.Štiku překonal zblízka jejich útočník - 1:1.Podobná situace se opakovala za několik málo okamžiků a hosté náhle vedli 1:2!Do druhého Fotogalerie - A mužstvopoločasu vstoupili hosté velmi dobře,v 50.minutě předvedl M.Štika bravurní zákrok,nicméně míč se nakonec přece jen dostal ke kondrackému hráči a bylo to už 1:3!V 56. minutě měl velkou šanci M.Řezníček,ale zbrkle ji promarnil.V 58.minutě krásně z dálky střílel P.Jiráček,brankář jeho jedovku vytěsnil na roh.V 60.minutě se dostal až k vápnu hostí Jan Spurný a přízemní střelou k tyči vstřelil svůj první gól za A mužstvo - 2:3!V 65.minutě se dostali hosté opět do nebezpečné šance ,ale M.Štika si opět poradil.Prakticky hned z protiútoku se před vápnem hostí dostal k balónu T.Baťka a skákající míč napálil nekompromisně pod břevno 3:3!To pak bylo na dlouho z naší strany vše,naši hráči poté působili velmi unaveným dojmem...V 75.minutě naše mužstvo potrestal po samostatné akci kondracký Kašpar a hosté si už vítězství pohlídali.

Rozhodčí: Novosád

Branky: 6. a 65. T.Baťka, 60. Jan Spurný

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop , Jiří Spurný, T.Janáček - T.Baťka , P.Jiráček , O.Štika, F.Vlasák - M.Řezníček , Jan Spurný

Střídání: 70. M.Spurný za T.Janáčka (zranění), 85. J.Buchal za O.Štiku

26.5.2007

19.kolo IV.tř. sk. B

Velíš B - Kamberk 1:8 (0:2)

Debakl,který se moc nečekal...

Do zápasu šli naši hráči s přáním potvrdit dobrou jarní formu,bohužel zcela propadli.Hosté byli nebezpeční hlavně ze standartních situací a ve 20.se trefil hlavou největší hráč Kamberka,který měl v našem vápně moře času - 0:1.Za 10 minut to byl opět habán Vosátka,který potrestal chybu M.Štiky - 0:2.Naše mužstvo vepředu moc Fotogalerie - B mužstvonebezpečné nebylo,chyběla finální přihrávka a hlavně pohyb.Určité nebezpečí tak pro hosty znamenaly naše standartky,ale chyběla přesnost a při jednom pokusu i štěstí.Druhý poločas naše mužstvo nezvládlo,v 50.minutě opět špatně vyhodnotil situaci M.Štika a prohrávali jsme 0:3.Za pár minut hosté po rychlé kombinaci udeřili znovu a ve vzduchu byl cítit závan debaklu.Ten se bohužel dostavil - v 60.minutě se krásně z dálky trefil hostující hráč a vyhnal M.Štiku z branky.Do ní se postavil mladý a nezkušený Tonda Urban.Ten obdržel za deset minut dvě branky.Pak se o čestný gól postaral L.Buchal,který snížil na 1:7.Konečné slovo ale měli hosté,v 85.minutě dorazili naše mužstvo osmým gólem.

Rozhodčí: Vilimovský

Branky: 73. L.Buchal

Sestava: M.Štika - J. Lupač, R.Jiráček, J.Sedláček, J.Řezníček - P.Havel, M. Peška  , M.Spurný, Jan Spurný - M. Spurný , M.Mach

Střídání: 50.minuta P.Brabenec# za P.Havla a J.Jaroš za M.Pešku, 60. A.Urban za M.Štiku