25. 3. 2015

21.3.2014

příprava

Velíš - Kamberk  3:5 (3:3)

V utkání se nám nedařilo, lépe se pohybující a s větší chutí hrající hosté šli po zásluze do vedení v desáté minutě. Za pět minut přidali další branku a s naším týmem to nevypadalo moc dobře. Pak se přeci jen naše hra zvedla a díky důrazu T. Kakose jsme snížili na 1:2. Za pár minut bylo vyrovnáno, před branku si naběhl L. Smítka a zblízka pro něj nebyl problém uklidit míč do branky. Když ke konci první půle výsledek otočil V. Ivanov, vypadalo to, že se naše mužstvo definitivně zvedne. Bohužel se tak nestalo a v úplném závěru poločasu jsme po chybě inkasovali vyrovnávací branku. Druhý poločas byl z naší strany zmar. Nedařilo se, zranil se J. Spurný (koleno) a připojil se k dalšímu zraněnému z prvního poločasu - P. Jiráčkovi. Naše hra se úplně rozsypala a nikdo nevěděl co má hrát. Obrana dělala chyby, záloha jakoby neexistovala a útok byl bezzubý. Hosté byli lepší a vytvářeli si šanci za šancí a dvě využili.

Zasloužená prohra po bídném výkonu, velice špatný přístup některých hráčů. Ke všemu se nám ještě zranili dva hráči...

Rozhodčí: laik - L. Havlíček

Branky Velíše:  T. Kakos, L. Smítka, V. Ivanov

Sestava: M. Štika - L. Kocourek, R. Jiráček, L. Smítka, L. Buchal - V. Ivanov, O. Štika, Jan Spurný, M. Hons - P. Jiráček, P. Mach

Střídali: T. Kakos, J. Urban, A. Urban