14.6.2008

25.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - SK Přestavlky  4:4 (1:2)

Přestřelka s remízovým koncem ...

V zápase byla k vidění hromada šancí našeho týmu, jejich proměňování ale bylo  naší slabinou a tak jsme se nakonec museli spokojit s remízou...Zápas začali lépe hosté,v 10.minutě potrestali chybu v naší obraně a vedli 0:1.Brzy jsme dokázali srovnat , v 16.minutě se pěknou střelou prosadil Honza Spurný.Naše mužstvo tlačilo a vytvářelo si šance,žádnou ale nedokázalo dotáhnout do konce.Ve 25.minutě naše obrana nezachytila rychlý brejk hostů a prohrávali jsme 1:2!Do konce prvního poločasu jsme si vytvořili spoustu šancí,některé byly absolutně vyložené (P. Hojík proměňuje penaltu v závěru na 4:4...Brabenec,M.Mach,P.Havel), ale žádnou jsme neproměnili.Do druhého poločasu vstoupili opět lépe hosté,v 55.minutě se trefili z přímáku pod víko naší branky - 1:3!Naštěstí jsme brzo odpověděli, v 60.minutě se opět prosadil Honza Spurný.Jenže za několik okamžiků potrestali hosté naší zbytečnou ztrátu míče a zvýšili už na 2:4!V 65.minutě s k zahrání přímého kopu z 25 metrů postavil M.Spurný a jeho pěkná přízemní střela zapadla do branky - 3:4!Naše mužstvo cítilo šanci a tlačilo se dopředu,opět si vytvářelo šance (Jirka Spurný trefil břevno) ale zakončení vázlo...Hosté hrozili především z brejků,několikrát při nás stálo štěstí.V 85.minutě byl ve vápně hostí sražen velice aktivní L.Buchal a pískala se penalta!K té se postavil - kdo jiný - Honza Spurný a nedal brankáři šanci - 4:4!V závěru zápasu se naše mužstvo snažilo vstřelit vítěznou branku,ale i přes několik závarů v heřmanickém pokutovém území se mu to nepodařilo a naše poslední domácí utkání tak skončilo remízou.

Rozhodčí: Blahušek

Branky: 16.,60. a 85. z penalty Jan Spurný, 65. M.Spurný

Sestava: M.Ježek -  J.Řezníček,  Jiří Spurný, T.Gruber , J.Urban, - P. Havel , J.Kolář ,Jan Spurný, Pav.Brabenec - M.Spurný , M.Mach

Střídání: 45.min. L.Buchal za P.Brabence, 70. J.Bureš za P.Havla, 85. A.Urban za M.Macha