Áčko zvítězilo venku, přípravka prohrála

26. 5. 2015

24.5.2015

17. kolo IV.tř sk. C

Radošovice - Velíš  1:6 (0:3)

Radošovické hřiště patřilo vždy mezi naše nejméně oblíbené, tentokrát se nám ale dařilo. Už od začátku jsme byli aktivnější a vytvářeli si šance. První větší spálil P. Mach, nedlouho po něm už jsme se ale radovali - D. Toula klasicky využil svojí rychlosti a propálil golmana - 0:1. Za pár minut mohl zvýšit P. Mach, pálil sice jen do brankáře, ale odražený míč dokázal dostat do branky opět D. Toula. Pak si šanci vytvořili i domácí - tutovku ale zahodil jejich útočník, který z malého vápna překopl branku... Několik příležitostí jsme si poté opět vytvořili my, ale ta největší byla překažena penaltovým faulem na D. Toulu ve 40. minutě. Exekuce pětky se zhostil L. Kocourek a bylo to 0:3! Začátek druhého poločasu moc příležitostí nepřinesl. Až v 65. minutě nastřelil po pěkné akci M. Hons břevno. M. Hons se ale přeci jen dočkal za několik minut - M. Mach svojí šanci nevyužil, ale míč se dostal právě k Mírovi a ten zblízka zvýšil na 0:4. Za pár minut si slabší okamžik vybrala naše obrana - nejprve promáchl před vápnem L. Prokop, po něm se totéž podařilo i J. Buchalovi a domácí útočník měl velmi jednoduchou úlohu - 1:4. Domácí jsme ale brzy usadili další brankou, v 80. minutě se prosadil přízemní střelou M. Mach. Skóre uzavřel v 85. minutě tvrdou střelou O. Štika a bylo po zápase.

Zápas celkem bez komplikací, i když jsme nepředvedli žádnou velkou parádu, na domácí to v klidu stačilo...

Rozhodčí: Pessr

Branky Velíše: 2x D. Toula, L. Kocourek (z pen.), M. Hons, M. Mach, O. Štika

Sestava: M. Štika - L. Prokop, R. Jiráček, J. Buchal, J. Spurný - M. Hons, L. Kocourek, O. Štika, V. Ivanov - D. Toula, P. Mach

Střídání:  45. M. Spurný (ŽK) za P. Macha, 65. M. Mach za D. Toulu, 70. J. Hons za M. Honse, 75. L. Smítka za V. Ivanova