Áčko zvítězilo v Postupicích, béčko prohrálo v Louňovicích

14.5.2011

21.kolo III.tř sk. B

Postupice - Velíš A  1:3 (1:2)

Konečně výhra ...

Souboj dvou sestupem ohrožených týmů vyzněl jasně pro naše mužstvo. Gólový účet utkání načal ve 20. minutě O. Štika, po jeho pěkné střele z 15 metrů jsme vedli 0:1! Domácí ale dokázali rychle odpovědět, ve 30. minutě vyrovnali po individuální akci. Do kabin však šlo naše mužstvo s jednobrankovou výhodou, ve 40. minutě si naběhl na přesný centr J. Spurného V. Dimitrov a bylo to 1:2! Druhý poločas se opět stal přehlídkou našich spálených šancí - několikrát v koncovce zklamal náš snajpr J. Kováč, kterému na jaře trochu zvlhl střelný prach... Domácí si moc brankových příležitostí nevytvořili a tak se nakonec dokázal zaslouženě prosadit znovu náš tým, jmenovitě O. Štika. Ten v 80. minutě doklepl odražený míč od břevna za záda postupického golmana a po pětizápasovém bodovém půstu jsme si konečně mohli vychutnat vítězství a důležité tři body!

Rozhodčí:  Murgač

Branky Velíše:   20. a 80. O.Štika, 40 V. Dimitrov

Sestava: M. Štika - P. Jiráček, L. Prokop, L. Buchal, M. Spurný -  Z. Daniel, Jan Spurný, O. Štika, J. Šebesta - J. Kováč, V. Dimitrov

Střídání:  70. M. Janáček za M. Spurného

14.5.2011

21.kolo IV.tř sk. C

Louňovice B - Velíš B  4:1 (3:1)

Derby vyznělo pro domácí ...

Malé derby rozhodl větší důraz domácích hráčů. Několika akcemi rozebrali naše zadní řady a šli brzy do vedení. To pak zvýraznili další brankou po standardní situaci. Za naše mužstvo snižoval hlavou R. Jiráček, po dlouhém autu M. Pešky. Louňovice ale drama nepřipustili a dvěma dalšími brankami uzavřeli na konečné skóre.

Rozhodčí: Borek

Branky Velíše:  20. R. Jiráček

Sestava: P. Havlíček - J. Lupač, R. Jiráček, J. Hons, J. Bureš - Jos. Buchal, M. Peška,J. Kolář, A. Urban - P. Brabenec, L. Novotný

Střídání: nikdo na střídání nebyl