29. 4. 2019

28.4.2019

15. kolo  IV. tř. sk. C

Libouň -  Velíš   1:2  (1:0)

První poločas v Libouni se našemu týmu moc nevedlo, nějak jsme se nedokázali dostat do rytmu a byli jsme jaloví a vůbec ne nebezpeční. Za celý poločas jsme kromě pár náznaků prakticky neohrozili branku. Domácí na tom byli vlastně podobně, až na to, že jim ve 30. minutě vyšla standardka - přetažený centr záložník vrátil zpět do malého vápna a libouňský útočník zblízka nezaváhal - 1:0! Náš tým měl v závěru poločasu zahrávat penaltu, ale rozhodčí jasnou ruku obránce přehlédl... Druhý poločas jsme vše podřídili útoku, z obrany se jako druhý útočník vysunul R. Jiráček a brzy to přineslo ovoce. V 65. minutě byl právě R. Jiráček faulován před vápnem, k exekuci přímáku se postavil M. Matějka a jeho levačka byla přesná - 1:1! Otočit skóre jsme pak mohli několikrát, M. Kocourek hlavičkoval do tyče, D. Toula pak z otočky netrfil prázdnou branku... V 85. minutě rozhodl zápas P. Jiráček, který placírou z úhlu obstřelil domácího golmana - 1:2! Domácí v úplném závěru ještě zazlobili několika nepříjemnými rohy, ale tyto situace jsme zvládli a odvezli si z Libouně vydřené tři body.    .

Rozhodčí: Tinák

Branky Velíše:  65. M. Matějka, 85. P. Jiráček

Sestava: M. Štika -  J. Buchal, R. Jiráček(ŽK), M. Kocourek, P. Mach, L. Buchal - V. Ivanov, J. Spurný, M. Matějka, J. Kakos  -  D. Toula

Střídali:  D. Koten, P.Jiráček, M. Spurný