Áčko venku vyhrálo, přípravka dvakrát prohrála

14. 5. 2019

12.5.2019

17. kolo  IV. tř. sk. C

Kladruby  -  Velíš  1:5   (1:3)

Do utkání jsme měli raketový nástup, během úvodních pěti minut se do dvou příležitostí dostal D. Toula, ale vždy pohořel na brankáři. V 5. minutě se mu ale podařilo přesně přihrát přes celé vápno J. Kakosovi, který zblízka ve skluzu poslal naše mužstvo do vedení. Za deset minut po něm se dokázal z blízka prosadit i V. Ivanov a bylo to 0:2. Domácí se pak ale dostali do pár brejků a jeden zakončil jejich útočník náramně, krásnou střelou vymetl šibenici naší branky - 1:2! Brzy jsme ale dokázali odpovědět, střelou zpoza vápna zvýšil P. Mach na 1:3. Druhý poločas se nehrál moc pěkný fotbal, více příležitostí si připravil náš tým, ale gólově se prosadil až ke konci zápasu, v 70. a 85. minutě se po brejkových situacích gólově prosadil D. Toula.

Rozhodčí: Staško

Branky Velíše:  5. J. Kakos, 15. V. Ivanov, 20. P. Mach, 70. D. Toula, 85. D. Toula

Sestava: M. Štika -  J. Buchal, R. Jiráček, M. Kocourek, M. Spurný(ŽK), L. Buchal - P. Mach, V. Ivanov, M. Matějka, J. Kakos  -  D. Toula

Střídali:  J. Spurný, A. Urban