4. 11. 2019

3.11.2019

11. kolo III. třídy sk. B

Popovice  -  Velíš  1:1  (0:0)

Do Popovic jsme odjeli oslabeni o prakticky celou zálohu z minulého zápasu, na druhou stranu do kádru se po zranění vrátil O. Štika. Domácí si hned v úvodu vypracovali šanci, domácí útočník byl faulován a ve 3. minutě se pískala penalta! M. Štika v brance ale směr střely vystihl a pokutový kop zneškodnil! Popovice si pak vytvořili další dvě dobré příležitosti ke skórování, ale i tyto situace jsme přežili a neinkasovali jsme. Náš tým zahrozil několikrát z brejků, ale nebezpeční jako domácí jsme nebyli. Druhý poločas se hrál vyrovnaný zápas, popovičtí byli ale přeci jen krapet aktivnější. Několikrát zahrozili, ale M. štika nás podržel. Branku jsme mohli vstřelit i my, ale D. Toula pálil z úhlu jen do nohou brankáře. V 86. minutě se do vápna proháčkoval M. Kocourek a překvapivou střelou poslal náš tým do vedení! To nám ale dlouho nevydrželo, už za minutu po závaru ve vápně domácí srovnali na 1:1. V úplném závěru byl náš tým přišpendlen před svým vápnem, ale remízu už jsme ubránili a po minulém týdnu bereme po souboji s favoritem opět překvapivý bod.

Rozhodčí: Irion

Branky Velíše:  86. M. Kocourek

Sestava: M. Štika -  J. Buchal, M. Kocourek, R. Jiráček(ŽK)P. Mach(ŽK), L. Buchal - M. Dub, O. Štika, P. Coufal, J. Kakos - D. Toula(ŽK)

Střídali: 55. P. Brabenec za J. Kakose, 75. D. Koten za P. Coufala