Áčko venku opět vyhořelo, žáci konečně vstřelili branky

21. 10. 2019

19.10.2019

9. kolo III. třídy sk. B

Miřetice B  -  Velíš   7:2  (2:1)

Naše zápasy jsou jak přes kopírák - každý týden chybí hráči, hraje se v jiné sestavě, druhý poločas totálně odpadneme. Ne jinak tomu bylo v Miřeticích. Domácí na naše mužstvo vlétli nažhavení a už v desáté minutě využili náš špatně zahraný ofsajd systém - 1:0. Pak se ještě dostali do dvou dobrých šancí, ale neproměnili. Náš tým mohl brzy odpovědět, ale D. Toula po samostatném úniku pálil pouze do golmana. Další šanci spálil chvíli poté J. Kakos, zblízka pálil vedle branky. Pak se ke slovu dostali opět domácí, ale M. Štika byl na místě. Další příležitost měl na kopačce opět D. Toula, znovu byl ale neúspěšný. Pak několikrát zahrozili domácí, ale gólový úder přišel až ve 35. minutě - nakopnutý míč, nezachycený náběh a přehození bezmocného golmana - 2:0. Za pět minut jsme odpověděli, závar před domácí brankou zakončil gólovou střelou V. Ivanov - 2:1. Druhý poločas byl zmar a neštěstí. Domácí si od 60. minuty dělali na hřišti co chtěli a prakticky stále chodili sami na našeho golmana... V 75. minutě ještě z penalty za faul snížil na 4:2 V. Ivanov, to ale bylo z naší strany vše. Domácí nám pak během posledních 15. minut vstřelili ještě tři branky a jeli jsme domů opět jak spráskaní psi.

Rozhodčí: Kromka

Branky Velíše:  40. a 75. (z pen.) V. Ivanov

Sestava: M. Štika -  J. Buchal(ŽK), M. Kocourek, P. Mach, L. Buchal - J. Prokop, R. Jiráček, D. Koten - D. Toula(ŽK), V. Ivanov, J. Kakos

Střídali: 45. P. Brabenec za J. Prokopa, 70. M. Spurný za D. Kotena