Áčko v přípravném utkání porazilo Ratměřice

14. 3. 2017

12.3.2017

přípravné utkání

Ratměřice - Velíš  0:4 (0:3)

Domácí nastoupili v kombinované sestavě, nám také chybělo několik hráčů (O. Štika, M. Hons, M. Štika). Začátek utkání byl silnější z naší strany, po několika náznacích se po pěkné akci prosadil A. Lupač. Domácí pak převzali iniciativu, ale nedokázali si vytvořit větší šanci. Navíc ve 25. minutě si vstřelili smolného vlastence a bylo to 0:2. Pak mohl zvýšit naše vedení J. Buchal, ale chybu ratměřského golmana nedokázal potrestat. Ve 30. minutě předvedl dobrý zákrok T. Gruber, tvrdou střelu ze střední vzdálenosti za svá záda nepustil. Ve 35. minutě zachytil pomalou přihrávku na brankáře D. Toula a samostatný úprk zvládl dokonale - 0:3. Druhý poločas se hra přelévala z jedné strany na druhou, větší brankové příležitosti si ale dokázalo vytvořit naše mužstvo. Jednu z nich dokázal využít v 75. minutě Pepa Buchal.

Rozhodčí: Rezek

Branky Velíše:  15. A. Lupač, 25. vlastní, 35. D. Toula, 75. J. Buchal

Sestava: T. Gruber - M. Kocourek, R. Jiráček, J. Urban, J. Spurný - L. Buchal, A. LupačJ. Buchal, V. Ivanov - D. Toula, P. Mach

Střídali:  M. Spurný, P. Jiráček, J. Kakos, D. Koten, A. Urban