Áčko v premiéře vyhrálo, i žáci v přípravě 2x zvítězili

28. 3. 2016

27.03.2016

14. kolo IV.tř sk. C

Radošovice - Velíš  1:5 (1:2)

Úvod zápasu našemu mužstvu příliš nevyšel, už v 5. minutě napřáhl z velké dálky domácí záložník, prudký míč se odrazil od tyče a doslova trefil domácího útočníka - 1:0. Postupem času se náš tým dostával více do hry a i když v naší hře bylo spoustu nepřesností, domácí jsme přehrávali. V 15. minutě jsme dokázali vyrovnat, po rohu se k odraženému míči dostal za vápnem R. Jiráček a krásnou střelou srovnal na 1:1. Pak jsme si vytvořili několik šancí - bohužel regulérní branka D. Touly nebyla pro vymyšlený ofsajd uznána a samostatné nájezdy V. Ivanova, M. Honse a D. Touly gólem neskončili. Až ve 35. minutě jsme dokázali skóre otočit, průnik M. Honse zakončil zblízka P. Mach a bylo to 2:1. Do poločasu jsme mohli přidat ještě jednu branku, ale V. Ivanov pálil zblízka vysoko nad. Druhý poločas už byl jen v naší režii, domácí se prakticky nedostali k vážnějšímu ohrožení naší branky. V 55. minutě jsme mohli vést už o dvě branky, ale akrobatický kop P. Macha skončil pouze na břevně domácí branky. V 65. minutě už jsme se dočkali, M. Hons šel neohroženě do souboje s domácími obránci a v leže zvýšil na 3:1. Pak jsme opět zahodili několik dobrých příležitostí (V. Ivanov, P. Mach...) a tak další gólovou pojistku přidal až v 80. minutě O. Štika. Poslední hřebíček do radošovské rakve zatloukl v 85. minutě skluzem P. Jiráček.

Rozhodčí: Tinák

Branky Velíše: 15. R. Jiráček, 35. P. Mach, 65. M. Hons, 80. O. Štika, 85. P. Jiráček

Sestava: M. Šimon - L. Prokop, R. Jiráček, L. Buchal, J. Spurný - V. Ivanov (ŽK), J. Buchal, O. Štika, M. Hons - D. Toula, P. Mach (ŽK)

Střídání: 70. M. Spurný za D. Toulu, 80. P. Jiráček za M. Honse