9. 6. 2015

6.6.2015

19. kolo IV.tř sk. C

Tichonice B - Velíš  2:2 (2:0)

Do Tichonic jsme odjeli bez 6! hráčů ze základní sestavy z minulého týdne, dorazili jsme pouze v jedenácti hráčích... Až po začátku zápasu dorazil M.Peška. Distancovaného M. Štiku v brance musel zastoupit J. Buchal. První poločas se nám nepovedl, dvěma obrovskými chybami jsme domácím umožnili jít do vedení. Pak jsme si sice vytvořili tlak,ale nic jsme z něj nevytěžili. Druhý poločas už jsme se jakž takž přiblížili naší hře, přesto jsme domácím poskytli ještě několik možností jak ohrozit branku. V 60. minutě jsme už konečně udeřili. Pepa Buchal si navedl míč za vápno a bombou napálil břevno, u odraženého míče byl včas L.Smítka a kolenem doklepl pohotově míč do branky - 2:1. I nadále jsme byli aktivní a vytvořili jsme si několik šancí, bohužel nic z nich nebylo. I domácí měli slibné brejky, ale také je nedokázali dotáhnout. Deset minut před koncem se nám podařilo vyrovnat, V. Ivanov pálil po skrumáži tvrdou střelou přesně k tyči! Do konce zápasu jsme už ale měli pouze platonický tlak a utkání skončilo asi spravedlivou remízou.

Do Tichonic odjelo pouze torzo týmu, mančaft poskládán nouzově. A tomu také odpovídá předvedená hra a výsledek.

Rozhodčí: Špička

Branky Velíše:  L. Smítka, V. Ivanov

Sestava: J. Buchal - P. Jiráček, R. Jiráček (ŽK), J. Buchal, P. Mach - L. Smítka, V. Ivanov, O. Štika, D. Toula - M. Mach, A. Urban

Střídání: 30. M. Peška za A. Urbana