17. 11. 2015

15.11.2015

13. kolo IV.tř sk. C

Křivsoudov B - Velíš  2:2 (2:2)

Utkání jsme hráli netradičně v neděli od 10:15 hodin, protože domácí nepřistoupili na změnu termínu na sobotu. Zápas se hrál za nepříjemného počasí, foukal protivný vítr a mrholilo, na hřišti se tvořily louže ... I proto to nebyl fotbal pro fajnšmekry, ale spíše boj. Ve 25. minutě jsme zužitkovali dlouhý aut, který propadl až do malého vápna k M. Machovi a ten otevřel skóre. Za deset minut to bylo již 2:0, to se po vysokém centru trefil hlavou nikým neobtěžovaný Honza Spurný. Vypadalo to, že poločas pohodlně dohrajeme a domácí brzy dorazíme. Jenže opak se stal pravdou - dvěma obrovskými chybami v závěru prvního dějství jsme je nechali "žít" - nejprve jsme špatně zahráli ofsajd systém a těsně před koncem jsme domácím sami špatnou krátkou (louže vody) malou domů umožnili vyrovnat... Druhý poločas byl ještě víc boj. A to nejen se soupeřem ale i s čím dál víc horším terénem. Přesto jsme měli několik šancí vstřelit branku a odvézt si tři body. Těmi ale pohrdli V. Ivanov, M. Hons a největší "vraždu" spáchal v úplném závěru D. Toula, když už za překonaným golmanem napálil asi z metru míč nepochopitelně do tyče...

Rozhodčí: Babický

Branky Velíše: 25.M. Mach, 30. Jan Spurný

Sestava: M. Štika - L. Prokop, R. Jiráček, Jos. Buchal, P. Mach - V. Ivanov, Jan Spurný, O. Štika, L. Buchal - D. Toula, M. Mach

Střídání: 65. P. Jiráček za M. Macha, 75. M. Hons za D. Toulu