Áčko prohrálo ve Štěpánově, žáci v Kralovicích

9. 9. 2019

8.9.2019

3. kolo III. třídy sk. B

Trhový Štěpánov  -  Velíš    5:2  (4:1)

Do Štěpánova jsme odjeli bez 5 hráčů základní sestavy... Domácí nás nešetřili a během prvních deseti minut se dostali do třech vyložených šancí, bohužel jednu z nich v 8. minutě proměnili - 1:0. Náš tým o sobě dal vědět poprvé ve 20. minutě, D. Toula šel sám na brankáře, bohužel nájezd neproměnil... Domácí si pak po našich chybách vytvořili další velké šance a ve 28. minutě znovu skórovali - 2:0. Snížení měl na noze J. Spurný, jeho lob ale na poslední chvíli vykopl z brankové čáry obránce. Vzápětí šel opět sám na golmana D. Toula, ale znovu neproměnil. A domácí trestali, ve 35. minutě zvýšili už na 3:0! Ve 40. minutě pískl rozhodčí přísnou penaltu (faul na D. Toulu), kterou O. Štika proměnil - 3:1. Snížit na 3:2 mohl potom opět D. Toula, ale zblízka pálil zas jen do brankáře. Za minutu poté jsme opět propadli v obraně a domácí pohodlně zvýšili na 4:1. Druhý poločas jsme byli lepším týmem, domácí se logicky dopředu už moc nehnali. Jenže naší hře chybělo to hlavní - brankové příležitosti. Až v 66. minutě vykřesal jiskřičku naděje O. Štika, který po standardce hlavičkoval přesně - 4:2! Náš platonický tlak a převaha ale už nic vážnějšího nepřinesla, naopak byli to domácí, kteří v 85. minutě po brejku zvýšili na konečných 5:2.

Rozhodčí: Irion

Branky Velíše:  40. z pen. a 66. O. Štika

Sestava: M. Štika -  P. Brabenec (ŽK), M. Kocourek, R. Jiráček (ŽK), L. Buchal, P. Mach - J. Kakos, O. Štika, J. Spurný, D. Koten - D. Toula (ŽK)

Střídali: 60. J. Prokop za D. Kotena, 75. P. Jiráček za P. Macha