Áčko prohrálo v Mezně, béčko remizovalo v Tichonicích

10.4.2011

16.kolo III.tř sk. B

Mezno - Velíš A  2:1 (0:0)

Alespoň bod jsme mohli přivézt ...

Vyrovnaný první poločas moc šancí nepřinesl, za zmínku ale stojí rozhodně akce V. Dimitrova, který nastřelil tyč mezenské branky. Domácí se do vyložené šance nedostali, ale několikrát nebezpečně zazlobili ze standardek. Druhý poločas jsme začali skvěle, ve 48. minutě jsme přečíslili domácí obranu a tuto výhodu přetavil v krásnou branku (střela z 15 metrů) J. Kováč - 0:1! J. Kováč měl pak ještě dvě příležitosti, zejména ta v 60.minutě doslova řvala po gólu. Bohužel, opět se projevilo otřepané "nedáš-dostaneš". V 62. minutě totiž Mezno zahrávalo standardku těsně za vápnem. Střelu přes zeď M. Štika vyrazil a nikým nehlídaný hráč dorazil za jeho záda - 1:1. Navíc v 64. minutě J. Spurný povalil při standardce v našem vápně domácího hráče a kopala se penalta! Domácí proměnili a rázem jsme prohrávali 2:1. Náš tým to ale nijak viditelně nepoznamenalo a stále jsme se tlačili dopředu. Několik šancí zůstalo nevyužito, až v 70. minutě se vápnem probíjel do zakončení V. Dimitrov a byl sražen! Penalta! K té se stejně jako minulý týden postavil L. Prokop, ale tentokrát bohužel selhal... I nadále jsme se snažili na domácí něco vymyslet, ale i přes viditelný tlak, šance a vůli po gólu jsme se již bohužel nedokázali prosadit.

Bojovali jsme až do konce, na body to ale bohužel nestačilo

Neproměněná penalta a opět několik zahozených tutovek

Rozhodčí:  Rosenvald

Branky Velíše:   48. J. Kováč

Sestava: M. Štika - P. Jiráček, L. Prokop, M. Spurný, T. Baťka -  Z. Daniel, Jan Spurný, O. Štika, L. Buchal - J. Kováč, V. Dimitrov

Střídání:  80. Jos. Buchal za T. Baťku

9.4.2011

16.kolo IV.tř sk. C

Tichonice B - Velíš B  2:2 (0:0)

Bod jsme získali za minutu dvanáct ...

Vyrovnaný zápas na tradičně nekvalitním hřišti se gólově rozjel až druhý poločas. Poprvé se radovali domácí v 55. minutě. Za čtvrt hodiny jsme vyrovnali – penaltu za faul ve vápně proměnil V. Dimitrov. Domácí šli ale v 75. minutě znovu do vedení. Když už to vypadalo, že všechny body zůstanou v Tichonicích, dokázal se prosadit Honza Spurný a rozhodl tak o asi spravedlivé remíze.