Áčko prohrálo v Kralovicích, žáci v poháru prohráli v Sedlci

9.6.2012

25. kolo III.tř sk. B

Dolní Kralovice - Velíš 3:0 (2:0)

Nebylo ani na bod ...

Do Kralovic jsme odjížděli v hodně oslabené sestavě. Soupeř měl ještě teoretickou možnost postoupit do okresního přeboru a tak nám bylo jasné, že to nebudeme mít lehké. A hned od počátečních minut se do nás Kralovičtí pustili! Z jejich tlaku padly dva rychlé góly ve 12. a v 19. minutě po rychlých brejcích. Po těchto dvou brankách jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale bohužel se to našim hráčům nedařilo. Soupeř měl ještě několik šancí, ale vše s přehledem zvládl Michal Štika. Ve 30. minutě musel být vystřídán Petr Jiráček kvůli zranění achilovky a místo něj naskočil do utkání mlaďas Lukáš Novotný. Do konce prvního poločasu se již žádný z týmů brankově neprosadil a do šaten se šlo za stavu 2:0 pro domácí. Druhý poločas jsme se snažili začít hrát lepší fotbal a vytvořili jsme si i několik šancí, hlavně z rohových kopů. Největší z nich měl Ondra Štika když po jednom z rohů mířil pěkně hlavou do pravého růžku branky, ale domácí golman předvedl fantastickou robinzonádu... Kralovičtí však měli stále navrch a pak v 66. minutě přidali 3. branku... O zápasu tak bylo rozhodnuto. K naší smůle se ještě v 70. minutě zranil Jan Spurný a na jeho místo naskočil Tonda Urban. Do konce zápasu sme se už spíše bránili a hrozili jen z ojedinělých šancí.

Kombinovaná sestava dávala tušit, že body z Kralovic budou pravděpodobně jen utopií. To se potvrdilo, my jsme si za zápas vytvořili jednu velikou šanci, která branku nepřinesla - a to bylo na kvalitnější domácí málo...

Rozhodčí: Kratochvíl

Branky Velíše: -

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, L. Prokop, J. Buchal, P. Brabenec - M. Hons, J. Spurný(ŽK), O. Štika(C), L. Buchal - P. Jiráček, M. Kováč

Střídání: 30. L. Novotný za P. Jiráčka (zranění), 70. A. Urban za J. Spurného (zranění)