16. 5. 2016

15.5.2016

21. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Trhový Štěpánov B   0:1 (0:1)

Přímý souboj o průběžné první místo v tabulce vyzněl tříbodově pro hosty, i když utkání by víc slušela remíza... Hrál se vyrovnaný zápas, první šanci zápasu měl na noze M. Hons, jeho střelu ale brankář hostí zlikvidoval. Další naší příležitost měl z přímáku O. Štika, opět ale dobře zakročil štěpánovský golman. Pak jsme trochu vyklidili pole, hosté byli aktivnější a posledních deset minut prvního poločasu nás zatlačili a doslova jsme si koledovali o gól... A ten bohužel přišel v poslední minutě - hostům jsme darovali zbytečný aut, po vhození míče a následném prodloužení se v pokutovém území objevil osamocený kapitán a trestal - 0:1. Druhý poločas jsme samozřejmě chtěli co nejdříve vyrovnat, ale stále jsme se nemohli dostat k pořádnému zakončení. Bohužel v 60. minutě jsme se připravili o jednoho muže, po druhé žluté kartě musel hřiště opustit R. Jiráček. Náš tým to ale semklo a i v deseti jsme dokázali hosty zatlačit. Největší šanci na vyrovnání měl v 70. minutě J. Vrkoslav, ale tváří v tvář golmanovi zklamal a zblízka pálil pouze do něj... Pak ještě zahrozili hosté, po standardce jejich útočník hlavičkoval těsně vedle. V 75. minutě se poměr sil na hřišti vyrovnal, štěpánovský záložník oplácel a poroučel se ze hřiště. V 80. minutě měl velké problémy štěpánovský brankář s lobem (nepovedeným centrem) L. Buchala a konečky prstů jej vytáhl na roh. Poté ještě nebezpečně hlavičkoval M. Peška, bohužel vedle... Hosty jsme až do konce zápasu přitlačili, bohužel žádnou velkou šanci jsme si už nevytvořili a na body jsme tak nedosáhli.

Rozhodčí: Mikolášek

Branky Velíše: -

Sestava: M. Štika - P. Jiráček, R. Jiráček (ŽK / 60. ČK), L. Buchal, J. Buchal - V. Ivanov, J. Vrkoslav (ŽK)O. Štika, M. Hons - D. Toula, P. Mach

Střídání:  60. J. Lupač za P. Jiráčka, 75. M. Peška za J. Vrkoslava, 80. M. Spurný za D. Toulu