Áčko přivezlo bod z Kondrace, béčko prohrálo v Tichonicích

4.4.2009

15.kolo III.tř sk. B

Kondrac B - Velíš A  2:2 (2:2)

Bod dobrý, ale bylo na tři...

Derby s Kondrací pro nás nezačalo moc dobře, už ve 4.minutě jsme nezachytili rychlou akci domácích a ti šli do vedení - 1:0.Za deset minut už ale bylo vyrovnáno - v 15.minutě rozehrával J.Zmrhal rohový kop ,na který si naběhl T.Janáček a bombou zblízka nedal golmanovi šanci - 1:1!Ve 23.minutě po akci J.Zmrhala vstřelil branku P.Mach, ale rozhodčí jí pro domělý ofsajd neuznal (pomezní ale ofsajd nesignalizoval...).Bohužel ve 25.minutě jsme nedokázali včas a razantně uklidit míč a domácí nás za to potrestali brankou - 2:1.Ve 30.minutě pronikal do vápna domácích P.Mach, byl sražen a pískala se penalta!K té se postavil L.Prokop a proměnil - 2:2!Naše mužstvo mohlo jít do vedení, ve 40.minutě měl obrovskou šanci M.Řezníček, ale bohužel netrefil branku...Druhý poločas se hrál vyrovnaný zápas, nebezpečné akce se střídaly před oběma brankami.Posledních dvacet minut zápasu mělo ale naše mužstvo navrch, v 80.minutě trefil O.Štika břevno, L.Buchal dorážel a kondracký golman vyškrábl na roh.Pak měl ještě jednu velkou příležitost M.Řezníček, následně krásně pálil z voleje O.Štika, bohužel už nám tam nic nepadlo a utkání tak skončilo remízou.

Rozhodčí: Černý

Branky:   15. T.Janáček, 30. L.Prokop (z penalty)

Sestava: M.Štika - M.Kocourek#, L.Prokop,T.Baťka, J.Řezníček - T. Janáček,  P. Jiráček, O.Štika, J.Zmrhal - P.Mach, M.Řezníček

Střídání: 55.min. L.Buchal za T.Janáčka

4.4.2009

15.kolo IV.tř sk. C

Tichonice B - Velíš B  4:2 (3:0)

V deseti skoro celý zápas...

Utkání se odehrávalo na těžkém, bahnitém terénu.Do 15.minuty bylo naše mužstvo aktivnější, žádnou větší šanci jsme si ale nedokázali vytvořit.V 15. minutě byl po potyčce s protihráčem vyloučen T.Gruber a karta se obrátila.Domácí začali tlačit a vytvářeli si šance jak na běžícím páse.V rozmezí 20. - 40.minuty nám nasázeli tři branky a to ještě spoustu šancí pochytal M.Ježek.Druhý poločas pokračovali domácí v tlaku, z toho vzešel i čtvrtý gól v 60.minutě.Pak domácí aktivita opadla a tichoničtí s vidinou vyhraného zápasu trochu polevili.Naši chlapci toho využili v 70.minutě, kdy se trefil střelou zpoza velkého vápna J.Buchal - 4:1.Za deset minut poté korigoval výsledek ještě M.Spurný, jeho střela z úhlu mířila přesně a uzavřela tak výsledné skóre na 4:2 pro Tichonice.

Rozhodčí: Špička

Branky: 70. Jos.Buchal, 80. M.Spurný

Sestava: M.Ježek -  P.Setnička, R.Jiráček, T.Gruber ČK (15.min.), J.Sedláček - P.Matějovský#, Jos. Buchal#, J.Kolář, Pavel Brabenec - M.Spurný, Petr Brabenec

Střídání: 45. J.Urban za Petra Brabence, 50. P.Havel# za Pavla Brabence, 80. A. Urban za P.Matějovského