Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko i béčko na úvod sezóny bez bodů

24. 8. 2008

23.8.2008

1.kolo III.tř sk. B

Tichonice  - Velíš A  3:1 (2:1)

Rozhodl důraz a proměněné šance...

V prvním poločase jsme domácí přehrávali,vytvořili jsme si i několik brankových příležitostí (M.Brůna,O.Štika,M.Řezníček),ale žádnou jsme neproměnili.Domácí nás potrestali ve 20.minutě,kdy jejich první vážnější šance skončila brankou.Za pět minut mohlo být vyrovnáno,ale rozhodčí pro údajný ofsajd neuznal branku M.Řezníčkovi,pak ještě rozhodčí přehlédl evidentní ruku tichonického hráče ve vápně.Ve 30.minutě už jsme se ale dočkali,rychlou akci zakončil pohotovou Fotogaleriestřelou O.Štika - 1:1!Domácí pak zahrozili podruhé,v dobré příležitosti ale jejich útočník zklamal.Tichonice se v úplném závěru poločasu dostali do jejich třetí šance a tentokrát jí bohužel proměnili - 2:1.Druhý poločas začali domácí aktivněji a zhruba 15 minut naše mužstvo uzamkli na naší polovině.Pak už jsme vyrovnali hru a opět si vytvořili gólovky.Jenže ani P.Jiráček ,ani O.Štika a M.Janáček své dobré příležitosti nevyužili.A tak přišel opět trest, v 80.minutě důrazně hrající domácí přerušili naší nepřesnou kombinaci a zvýšili již na 3:1...Posledních 10 minut jsme tichonické "přišpendlili" v jejich vápně,zahrávali jsme asi 5 rohových kopů,několik standartek,ale místo jednoduchého zakončení jsme komplikovaně hledali způsob jak dopravit míč do sítě.Bohužel se nám to nepodařilo a tak z Tichonic jsme si neodvezli ani bodík.

Rozhodčí: Žarnecki

Branky: 30. O.Štika

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, Jan Spurný , J.Řezníček - J.Zmrhal,  P. Jiráček, O.Štika, M.Janáček - M.Řezníček, M.Brůna

Střídání: 70.min. P.Mach za J.Zmrhala

 

23.8.2008

1.kolo IV.tř sk. C

 Libež - Velíš B  1:0 (1:0)

Smolná prohra...

V zápase mělo naše mužstvo 5 vyložených šancí (2x M.Mach, 2x M.Spurný, 1 L.Buchal),které ale zůstaly nevyužity a domácí nás potrestali ve 20.minutě.Libež rozhodně nepřípomínala favorita na postup zpět do III.třídy,naše mužstvo bylo celý zápas lepší a jen svojí  "nemohoucností" se připravilo o tři body.

Rozhodčí: Babický

Branky: -

Sestava: M.Ježek -  R.Jiráček,  J.Kolář, T.Gruber, Jos. Buchal - L.Buchal, M. Peška, Jiří Spurný, J.Bureš  - M.Spurný ,  M.Mach

Střídání: 35.min. Pavel Brabenec za M.Spurného (zranění), 65. Petr Brabenec za M. Macha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář