28. 10. 2019

27.10.2019

10. kolo III. třídy sk. B

Velíš  -  Bílkovice   1:1  (1:1)

Hosté začali zostra a v 8. minutě gólově udeřili - odražený míč po přímáku uklidil v pádu do naší sítě bílkovický útočník. Za minutu mohlo být pro náš tým ještě hůře, nebezpečná hlavička soupeře šla těsně nad břevno naší branky. V 10. minutě jsme předvedli pěknou kombinaci, na jejímž konci byl D. Toula a střelou do protipohybu brankáře vyrovnal - 1:1! Za chvíli mohlo být ještě veseleji, D. Toula ale samostatný nájezd neproměnil a pálil jen do nohou golmana. Ve 20. minutě se blýskl proti pohotové střele také náš brankář, reflexivně vyrazil střelu na roh. Ve 30. minutě mohl poslat náš tým do vedení opět D. Toula, ale znovu pálil jen slabě do brankáře. V závěru poločasu měl na noze branku M. Matějka, střela mu ale nesedla a opět zakročil bílkovický golman. Druhý poločas gólové šance na obou stranách ubyly, mírnou převahu ale měli hosté. V 65. minutě dostal druhou žlutou kartu R. Jiráček a náš tým šel do oslabení. Po nepovedeném odkopu P. Macha měli pak hosté největší šanci druhého poločasu, ale jejich útočník pálil jen do tyče! V závěru mohl rozhodnout po brejku M. Matějka, pálil ale vedle. Pak se do šance dostal ještě P. Brabenec, ale v dobré příležitosti hlavou míč pořádně netrefil. Remízu jsme ubránili a bereme tak trochu překvapivý bod za remízu.

Rozhodčí: Pessr

Branky Velíše:  10. D. Toula

Sestava: M. Štika -  J. Buchal, M. Kocourek, R. Jiráček(ŽK, 65.min ČK)P. Mach(ŽK), L. Buchal - M. Dub, M. Matějka, J. Spurný(ŽK), V. Ivanov - D. Toula

Střídali: 45. P. Coufal za M. Duba, 75. P. Brabenec za L. Buchala, 80. D. Koten za D. Toulu