16. 5. 2017

14.5.2017

21. kolo III. tř. sk. B

Velíš - Divišov B  4:4 (4:1)

V zápase s rezervou Divišova nám vycházelo od začátku prakticky vše a do čeho jsme kopli, to skončilo v brance. Nejprve se v 5. a pak v 10. minutě prosadil D. Toula, ve dvacáté minutě už z dorážky zvyšoval M. Hons na 3:0! Ve 35. minutě byl navíc ve vápně faulován P. Mach a z následné penalty V. Ivanov zvýšil na 4:0. Čtyřbrankové vedení nám ale do konce poločasu nevydrželo, po standardce se podařilo hostům snížit na 4:1. Jestli byl pro náš tým první poločas den, ten druhý nebyl nejen nocí, ale spíš černočernou tmou - úplně jsme přestali hrát, zatímco hosté se chtěli o výsledek poprat. Zmrazit jejich touhu mohli D. Toula a pak P. Mach, ovšem v dobrých příležitostech selhali. Pak už plac patřil pouze hostům, kteří do bitvy poslali i dva hráče A týmu a od té doby už jsme se jen bránili. Hosté nejenže dokázali vyrovnat, v závěru zápasu mohli ještě vstřelit vedoucí branku, což se jim ale naštěstí nepodařilo...

Rozhodčí: Pessr

Branky Velíše:  5. a 10. D. Toula, 20. M. Hons, 35. z pen. V. Ivanov

Sestava: T. Gruber - M. Kocourek, P. Jiráček, L. Buchal, J. Spurný - V. Ivanov, J. Buchal(ŽK), O. Štika, M. Hons - D. Toula(C), P. Mach

Střídali:  75. Jan Spurný za M. Honse, 80. M. Spurný za P. Macha, 85. J. Kakos za D. Toulu