A mužstvo venku prohrálo, přípravka zvítězila

13. 9. 2016

10.9.2016

3. kolo III. tř. sk. B

Miličín - Velíš  4:2 (1:0)

Stejně jako v předchozích zápasech, i před tímto museli trenéři řešit kdo vlastně nastoupí. Opět jsme hráli v úplné jiné sestavě... Navíc hned zkraje utkání se zranil P. Jiráček a musel střídat... Domácí byli od začátku aktivnější, ale M. Štika byl vždy na místě a náš tým podržel. Do dvou šancí se pak dostal i náš tým, ale M. Hons i D. Jaroš byli nepřesní. Pak přišla 30. minuta a dvojitá smůla pro náš tým. Po ofsajdové pozici domácího útočníka šli miličínští ve dvou na našeho golmana, který poprvé ještě skvěle zakročil, na dorážku byl ale krátký - 1:0. Bohužel se M. Štika při zákroku zranil a musel ze hřiště, nahradil ho P. Havlíček. Druhý poločas jsme začali aktivně a brzy přišla odměna - v 55. minutě dorazil Pepa Bureš míč za záda brankáře a vyrovnal na 1:1! Pak jsme byli chvíli lepším týmem, ale bohužel jsme se nedokázali propracovat do větší šance. Miličín se zvedl v 65. minutě, bohužel jsme nezachytili akci domácího kapitána, který za vápnem vypálil a prostřelil P. Havlíčka - 2:1. Pak si domácí začali vytvářet šance, a bohužel je i proměňovali... Pár minut před koncem jsme ještě dokázali snížit - tedy spíš domácí - obránce si neporozuměl s golmanem a ukázkovým vlastencem uzavřel účet utkání na 4:2.

Rozhodčí: Macháček

Branky Velíše:  55. J. Bureš, 80. vlastní

Sestava: M. Štika - M. Peška, P. Jiráček, L. Buchal, P. Mach - M. Hons(ŽK)O. Štika (C), J. Buchal(ŽK), D. Jaroš - D. Toula, F. Sedláček

Střídali:  7. J. Bureš za P. Jiráčka (zranění), 30. P. Havlíček za M. Štiku (zranění), 70. A. Urban za F. Sedláčka, 75. M. Šimon za J. Bureše