A mužstvo venku přesvědčivě vyhrálo, přípravka venku vysoko prohrála

6. 5. 2018

5.5.2018

16. kolo IV. tř. sk. B

Popovice B - Velíš  0:7 (0:4)

Na hřiště beznadějně posledních Popovic jsme odjížděli jako favorité a nic jiného než tři body jsme si nepřipouštěli. Od začátku jsme šli za vstřelením branky, ale stejně jako v posledních zápasech nám dělá problém proměňování šancí. Po dvou příležitostech V. Ivanova a P. Jiráčka se dostal ke střele M. Matějka, ale brankář domácích byl připraven. V 10. minutě jsme dostali výhodu pokutového kopu (faul), ale V. Ivanov byl neúspěšný! Pak jsme si připravili další šance, ale brankář domácích chytal dobře a byl vždy na správném místě. Brankostroj našich barev se rozjel až ve 25. minutě, kdy osamocený O. Štika střílel z malého vápna - 1:0. Pak už se to začalo konečně sypat, do poločasu ještě O. Štika 2x a V. Ivanov jednou rozvlnili síť za popovickým golmanem. A to jsme ještě několik dobrých příležitostí zazdili, nebo nedotáhli do konce. Druhý poločas měl podobný průběh jako ten první, z mnoha šancí jsme proměnili ještě tři. Domácí se ani v závěru utkání nedočkali čestného úspěchu, střelu jejich záložníka zastavilo břevno.

Rozhodčí: Rezek

Branky Velíše: 25., 30., 40., 70. O. Štika, 35. V. Ivanov, 55. D. Toula, 65. M. Matějka

Sestava: M. Štika -  M. Kocourek, R. Jiráček, P. Mach, J. Buchal, D. Koten - J. Kolář, O. Štika, M. Matějka, V. Ivanov  -  P. Jiráček

Střídali:   L. Buchal, D. Toula, M. Šanda, J. Blažej, J. Kakos, A. Urban