A mužstvo remizovalo, přípravka prohrála

14. 4. 2015

12.4.2015

12. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Trhový Štěpánov B  2:2 (1:1)

Díky sobotní remíze vedoucí Libže mohl jít případný vítěz tohoto duelu do vedení v tabulce... Aktivněji si od počátku počínal náš tým, jenže byli to hosté, kteří šli do vedení. Ve 20. minutě jsme chybovali ve středu pole a následně i v obraně a byl z toho gólový trest - 0:1. Našemu mužstvu to ale nevzalo chuť a do poločasu jsme dokázali vyrovnat - po dlouhém autu se hlavou prosadil O. Štika. Druhý poločas měl podobný průběh jako ten první - náš tým byl víc při chuti, hosté se soustředili více na bránění a čekali na šance po našich chybách. A jedna opět přišla, v 65. minutě jsme propadli v obraně a hostující útočník znovu trestal - 1:2. Velíšáci zvýšili úsilí a tlak se stupňoval. Zaslouženého vyrovnání jsme se dočkali po krásném pasu L. Prokopa na rozběhnutého V. Ivanova, který si parádně obhodil brankáře - 2:2! Do konce zápasu se náš tým sice snažil o vítěznou branku, ale soupeř už čisté konto udržel.

Škoda, byli jsme přeci jen o něco lepší než soupeř a bylo na vítězství. Pro vítězství bychom se ale museli vyvarovat hloupých a zbytečných chyb ...

Rozhodčí: Kratochvíl

Branky Velíše:  O. Štika, V. Ivanov

Sestava: M. Štika (C) - L. Prokop, R. Jiráček (ŽK), Jiří Spurný, J. Buchal - V. Ivanov, L. Kocourek, O. Štika, M. Hons - D. Toula, L. Buchal

Střídání:  65. M. Spurný za L. Buchala, 70. P. Jiráček za D. Toulu, 75. J. Hons za J. Buchala, 75. L. Smítka za M. Honse