19. 8. 2019

18.8.2019

pohár OFS

Velíš  -  Soběhrdy   2:3   (2:1)

První větší příležitost si vytvořili hosté už v 5. minutě. Toto varování jsme ale bohužel ignorovali, nebylo tedy divu, že v 10. minutě už Soběhrdy svou šanci proměnili - úprk jejich útočníka po křídle a následná přihrávka před branku byla nad naše síly a druhý útočník zblízka prostřelil M. Štiku - 0:1. Hosté se pak dostali ještě do jedné dobré příležitosti, ale to bylo v prvním poločase od nich vše. Ve 22. minutě byl totiž za nesportovní chování vyloučen jejich útočník. Přesilovku náš tým zúročil náramně - ve 25. minutě se za vápnem opřel do míče J. Kakos a bylo to 1:1! Pak jsme několik nadějných šancí a akcí nevyřešili dobře, až přišla 40. minuta, vrácený míč do vápna a bomba J. Kakose pod víko - 2:1! Druhý poločas se ale našemu týmu moc nevyvedl. Naproti očekávání to byl hostující tým, který byl aktivnější a měl brankové příležitosti. V 50. minutě po kontaktu upadl soběhrdský hráč ve vápně a rozhodčí nařídil penaltu! Tu hosté ale neproměnili, střela šla vedle! Jenže v 55. minutě jim vyšel brejk a po rychlé akci to bylo 2:2. V 60. minutě si slabší chvilku vybral M. Štika, neudržel míč v rukavicích a soběhrdský útočník pohodlně dorážel do prázdné branky - 2:3! Třetí gól náš tým srazil hodně dolů a nedařilo se nám. Soběhrdy se dostali do několika nebezpečných příležitostí, ale naštěstí pro nás nebyli přesní. V úplném závěru zápasu mohl do penalt poslat utkání P. Jiráček, ale v obrovské příležitosti střílel z malého vápna vedle...

Rozhodčí: Hocek

Branky Velíše:  25. a 40. J. Kakos

Sestava: M. Štika -  P. Brabenec, M. Kocourek, P. Coufal, M. Dub, P. Mach - D. Koten, V. Ivanov, M. Matějka, J. Kakos  -  J. Spurný

Střídali: J. Buchal, J. Prokop, P. Jiráček