A mužstvo prohrálo doma s Pravonínem, žáci stále bez vstřelené branky

14. 10. 2019

13.10.2019

8. kolo III. třídy sk. B

Velíš  -  Pravonín   4:5  (3:2)

Opět jsme nezvládli druhý poločas zápasu, tentokrát jeho závěr... Opět jsme hráli v jiné sestavě, z různých důvodů chybělo pět hráčů (O. Štika, V. Ivanov, J. Spurný, J. Kakos, P. Brabenec). Hosté nás zpražili už ve druhé minutě, jednoduchou akci zakončili přesně - 0:1. V 5. minutě mohl vyrovnat D. Toula, ale ve velké šanci pálil vedle. V 10. minutě už se ale nemýlil a hlavou vyrovnal - 1:1! V 15. minutě mohl přidat další branku, ale po blafáku golmanovi pálil zase vedle odkryté branky! Ve 20. minutě si ale spravil chuť, naběhl si na přesný centr a opět hlavou skóroval - 2:1! A za pár minut bylo ještě veseleji, po rohu se hlavou trefil i R. Jiráček a bylo to 3:1! Jenže vedení jsme do poločasu neudrželi, hosté po několika varováních v poslední minutě první půle snížili na 3:2. Druhý poločas jsme totálně podělali, kombinace vázla a vepředu jsme byli bezzubí. Pžežili jsme několik příležitostí hostí a v 75. minutě jsme zničehonic vstřelili branku - M. Spurný se parádně opřel do míče a z 25 metrů vymetl šibenici - 4:2! Ale to bylo z naší strany vše. Hosté v 80. minutě po naší chybě snížili na 4:3 a do konce zápasu předvedli ještě dvakrát tu samou akci (jednoduchý nákop za naší obranu) a vyšlo jim to - v 85. minutě vyrovnali a v 94. minutě připravili náš tým i o bod za remízu...

Rozhodčí: Irion

Branky Velíše:  10. a 20. D. Toula, 25. R. Jiráček, 75. M. Spurný

Sestava: M. Štika -  J. Buchal, M. Kocourek(ŽK), R. Jiráček(ŽK), P. Mach, L. Buchal(ŽK) - M. Dub, M. Matějka, P. Coufal, D. Koten - D. Toula

Střídali: 70. M. Spurný za R. Jiráčka, 80. P. Jiráček za P. Macha, 85. J. Prokop(ŽK) za D. Toulu