A mužstvo i žáci prohráli se Zdislavicemi

16. 9. 2019

15.9.2019

4. kolo III. třídy sk. B

Velíš  -  Zdislavice   2:5  (2:1)

Opět jsme předvedli nevyrovnaný výkon, zatímco první poločas patřil našemu týmu, ten druhý jsme nezvládli a nechali jsme si vstřelit čtyři branky... První poločas začali aktivněji hosté a M. Štika v brance musel řešit dvě vážnější šance. V 8. minutě pokazil odkop zdislavský brankář, M. Matějka pohotově vystřelil a míč se třepotal v síti - 1:0! Pak se opět přihlásili hosté a náš brankář předvedl pěkný zákrok. Na druhé straně byly nebezpečné akce M. Matějky, J. Kakose a P. Brabence. Z žádné se ale gólově neurodilo. Až ve 41. minutě předvedl P. Brabenec pěknou individuální akci, předložil ve vápně míč M. Matějkovi a pro něj už nebyl problém ho uklidit do branky - 2:0! Bohužel toto vedení nám ale do poločasu nevydrželo, ve 43. minutě jsme vůbec nezachytili akci hostů a ti snadně snížili na 2:1. Jak už bylo uvedeno výše, druhý poločas jsme totálně podělali - v 53. minutě hosté vyrovnali a pak od 65. minuty v rozmezí 10 minut vstřelili 3 branky po našich gigantických chybách...

Rozhodčí: Žydyk

Branky Velíše:  8. a 41. M.Matějka

Sestava: M. Štika -  M. Kocourek, R. Jiráček (ŽK), J. Spurný (ŽK), M. Dub, P. Coufal - J. Kakos (ŽK), O. Štika, J. Spurný, V. Ivanov - P. Brabenec

Střídali: 45. D. Toula za P. Brabence, 60. D. Koten za V. Ivanova, 75. L. Buchal za M. Matějku, 80. M. Spurný za R. Jiráčka