A mužstvo i přípravka doma soupeře rozstřílely

4. 6. 2018

3.6.2018

20. kolo IV. tř. sk. B

Velíš - Mezno B  9:1  (2:1)

Začátek utkání rozhodně nedával tušit, že na jeho konci si hosté odvezou takový debakl. Naopak - bylo to Mezno, které naše hráče dokonale zaskočilo. Mladí hráči soupeře létali dopředu a náš tým se prvních patnáct minut hledal. Na nesoustředěnost a možná i lehké podcenění soupeře jsme také po zásluze doplatili - ve 12. minutě jsme si nepohlídali akci hostů, zahráli špatně ofsajd systém a najednou jsme prohrávali 0:1! Pak už jsme se přeci jen probudili a začali jsme tlačit. Ale nedokázali jsme vstřelit branku, pálili jsme i ty hodně vyložené. Během deseti minut si náš tým vytvořil čtyři gólovky, ale nic z toho... Vysvobození přišlo ve 33. minutě, to si naběhl před branku P. Jiráček a po přihrávce D. Touly už nešlo minout - 1:1. Další branky jsme mohli vstřelit vzápětí, ale před golmanem jsme opět selhávali. Až ve 40. minutě se zpoza vápna pěknou umístěnou střelou k tyči prosadil O. Štika a do kabin šlo velíšské mužstvo s těsným vedením 2:1. Ve druhém poločase už se hrálo pouze na jednu branku a góly začaly padat - v 53. minutě D. Toula využil své rychlosti, pak se předvedl hattrickem během deseti minut V. Ivanov, na něj navázal dvěma brankami M. Mach a skóre uzavřel M. Matějka. Domácí fandové se "desítky" nedočkali, i díky tomu, že rozhodčí trápení Mezna ukončil o pár minut dřív před vypršením základní hrací doby.

Rozhodčí: Tinák

Branky Velíše: 33. P. Jiráček, 39. O. Štika, 53. D. Toula, 55., 60. a 65. V. Ivanov, 59. a 70. M. Mach, 80. M. Matějka

Sestava: M. Štika -  J. Buchal (ŽK), M. Kocourek, P. Mach, D. Koten, J. Kolář - D. Toula, O. Štika, M. Matějka, L. Buchal  -  P. Jiráček

Střídali:   V. Ivanov, M. Mach, J. Blažej, M. Spurný, M. Šanda