19. 11. 2019

16.11.2019

13. kolo III. třídy sk. B

Tichonice  -  Velíš     2:2  (1:1)

Do Tichonic jsme odjeli opět v úplné sestavě, oproti minulému týdnu chybělo 5 lidí... Přijeli jsme s cílem ubránit v Tichonicích první poločas a tose nám podařilo. Domácí hráli v prvním dějství "z kopce" a vytvořili si několik gólovek, které jsme přežili. Ve 25. minutě jsme ale nedokázali pokrýt domácí hráče a bylo to 1:0. Odpovědět mohl vzápětí D. Toula, ale střílel jen vedle. Ve 35. minutě se mu to ale už povedlo a svoje sólo zvládnul - 1:1! Druhý poločas jsme začali aktivně a v 55. minutě se po faulu na V. Ivanova pískala penalta! Tu proměnil J. Spurný a vedli jsme 1:2! Domácí byli pžekvapeni a přestalo se jim dařit. V 75. minutě jsme je mohli dorazit, ale sólový nájezd bohužel D. Toula neproměnil a pálil jen do brankáře! V závěru jsme bránili náskok a relativně dost jsme zdržovali hru, nebylo tedy divu, že rozhodčí nastavil 8 minut. Bohužel se hrálo 10 minut a v posledních vteřinách pískl sudí penaltu !!!, kterou domácí proměnili...

Rozhodčí: Kromka

Branky Velíše:  35. D. Toula, 55. J. Spurný (z pen.)

Sestava: M. Štika -  J. Buchal, P. Jiráček(ŽK), P. BrabenecP. Mach(ŽK), L. Buchal(ŽK) - V. Ivanov(ŽK), M. Spurný, J. Spurný, J. Kakos - D. Toula(ŽK)

Střídali: 85. J. Prokop(ŽK) za D. Toulu