Jdi na obsah Jdi na menu
 


27.8.2006

2.kolo III.tř sk. B

  Velíš A - Pravonín   3 : 5 (2:2)

Marná bitva v 10 - ti hráčích aneb další zbytečná červená karta

První domácí zápas v nové sezóně jsme začali dobře.Už v 5.minutě vstřelil hlavou branku po standartní situaci M.Janáček.Prvních 15 minut naše mužstvo zápas ovládalo,pak se ale ke slovu začali dostávat více hosté a ve 30.minutě trestali - po Velíš-Pravonínsérii chyb pro ně nebyl problém srovnat.Bohužel hned ve 35.jsme inkasovali podruhé,to trochu zaspal M.Štika - 1:2.Prakticky vzápětí neunesl provokace hostujícího hráče P.Mach a přímo před zraky rozhodčího oplácel,za což nemohlo následovat nic jiného než (opět další zbytečná) červená karta...Náš tým tak čekala hodinovka pouze v deseti hráčích,což proti takovému soupeři jako je Pravonín není nic jednoduchého.Přesto jsme do poločasu ještě dokázali vyrovnat.Ve 45.se k přímému kopu postavil M.Janáček a podél zdi vyrovnal - 2:2!Druhý poločas už ale byla znát převaha hostů o jednoho muže a při přečísleních nutili pravonínští naše hráče chybovat.V 60.minutě se našim zadákům nepodařilo včas uklidit míVelíš-Pravonínč do bezpečí a hosté vstřelili vedoucí branku.V 75.minutě prošel hostující záložník přes čtyři naše hráče a zakončil nechytatelnou střelou - 2:4.Pak se ještě několikrát vytáhl M.Štika a vychytal nebezpečné střely ze střední vzdálenosti.V 80.minutě postupoval sám na brankáře M.Řezníček,bohužel pálil pouze do jeho nohou.Prakticky vzápětí podnikli hosté rychlý protiútok a z něj nás potrestali už pátým gólem.V 85.minutě napřáhl ke střele M.Janáček,ale jeho pěkná střela napálila pouze břevno a odrazila se před brankovou čáru.Za několik minut rozehrál F.Vlasák rohový kop,který prodloužil J.Kolář a T.Baťka doklepával zblízka do branky - 3:5.Naše mužstvo se v závěrečných minutách sice snažilo ještě něco s výsledkem udělat,hosté nám ale už nic nedovolili a výsledek si  pohlídali.

Rozhodčí: Mrázek

Branky: 2x M.Janáček,T.Baťka 

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop(c), J.Spurný,T.Baťka - F.Vlasák, M.Janáček,O.Štika,P.Mach (35.min.# ),M.Řezníček - P.Svoboda

Střídání: 60.minuta P.Jiráček za P.Svobodu, 80.minuta J.Kolář za M.Řezníčka

 

 26.8.2006

přátelsky

  Velíš B - Louňovice B  2 : 0 (1:0)

Béčko v přípravě opět bez inkasované branky

Poslední přípravný zápas odehrálo béčko s mužstvem Louňovic B,ve kterém ještě Velíš B-LouňoviceBminulou sezonu působilo několik našich hráčů.Hosté přijeli v malém počtu a tak si "vypůjčili" z našich řad P.Brabence a A.Urbana.Po celý zápas bylo naše mužstvo lepší,velké šance spálili M.Mach a L.Buchal.Ve 25.min. přehodil M.Spurný brankáře hostů - 1:0.Ve 45.min neproměnil pokutový kop R.Jiráček,pálil nad.Druhý poločas byl náš tým i nadále lepší,střelami ze střední vzdálenosti to nejčastěji zkoušel M.Peška,ale neuspěl.Definitivní podobu výsledku dal v 80.minutě J.Jaroš,který prostřelil brankáře hostů. 

Branky: M.Spurný,J.Jaroš

Sestava: J.Knor - P.Setnička, R.Jiráček, J.Sedláček, J.Urban - P.Havel, M.Peška, J.Kolář, M.Mach - M.Spurný,L.Buchal

Střídání: D.Trojánek,J.Adámek,V.Tichý,J.Jaroš  

 

Náhledy fotografií ze složky A mužstvo - mistrovská utkání

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bubák - tak příště!

příští zápas to už snad zlomíte,ne?

 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< září >>
<< 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Statistiky

Online: 18
Celkem: 777217
Měsíc: 21300
Den: 703